Pochúťky z nášho Bistra

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
AquaReina Bistro je miesto, kde si môžete skrátiť čakanie, kým sa my postaráme o vaše auto. Prezrite si špeciality, ktoré tu na vás čakajú...
aquareina bistro

Naše bistro sa už dlho teší vašej obľube. Vďaka našim šikovným kuchárom sa stále čoraz viac z vás vracia na obedy alebo raňajky, ktoré sa už pre niektorých stali tradíciou. Kvalitné suroviny, na mieste pripravované vždy čerstvé jedlá a špeciality šéfkuchára. Pripravte sa na prehliadku toho najobľúbenejšieho z Bistra. 

AquaReina raňajky

Pre mnohých ľudí je ráno počas týždňa spojené s množstvom povinností. Ak patríte medzi ľudí, ktorí z času na čas ráno radi spomalia, chcú si vychutnať dobrú kávu a chutné řanajky, u nás určite nájdete vytúžený pokoj a skvelú kuchyňu. 

Medzi najobľúbenejšie raňajkové špeciality patria napríklad anglické raňajky. Osvedčená klasika, ktorá človeka nabudí aj do toho najnáročnejšieho dňa. Vďaka porcii toustu, slaninky, vajíčok, párku, fazuliek a šampiňónov na hlad ešte dlho nepomyslíte a môžete sa naplno venovať vášmu dňu. Čoraz väčšej obľube sa tešia aj naše domáce nátierky. Tie sú vždy čerstvé a naši kuchári ich pripravujú v niekoľkých variantoch. Tuniakovú, pečeňovú a bryndzovú nátierku s chrumkavými toustami si teraz môžete vychutnať aj doma vďaka našej donáške. 

O našich raňajkách čo-to napísal aj košický reštauračný guru – Food Tips Košice.

Raňajky na autoumyvárke?😳 Roky chodím na AquaReina keď potrebujem vyvapkovať auto, poprípade ho strčiť do…

Uverejnil používateľ Food Tips Košice Streda 11. septembra 2019

Burger a Hot Dog

Úplný evergreenom, ktorý sa viaže k auto-moto kultúre sú samozrejme poctivé burgre a hotdogy. Vlastná zmes mäsa či domáce pečivo robia z našich jedál naozaj výnimočné gurmánske zážitky, čo dokazujú aj vaše úsmevy a opakované objednávky.

Medzi horúcich favoritov a najobľúbenejšie burgre zo stálej ponuky patrí AquaReina Burger. Ten je výnimočný svojím zložením a hlavne netradičnými ingredienciami. Okrem poctivého hovädzieho, ktoré je ochutené podľa receptu šéfkuchára, v ňom nájdete šalát, paradajky, slaninku, vajíčko, šampiňóny, syr cheddar, fazuľky a špeciálny dressing, ktorý burgru dodá tú správnu nezameniteľnú chuť.

Toto je náš AquaReina Burger

Ak ste ešte neochutnali naše hot dogy, určite sa zakusnite do kombinácie chrumkavej domácej bagetky, hovädzích flank steak rezancov s tacco korením, cheddarom a dressingom v našom Philly-dogu, ktorý je unikátom našej prevádzky. Ak ste skôr na klasiku, klasický Hot Dog pre vás bude určete príjemným prekvapením. Domáca bagetka, chrumkavá slanina, bravčová klobáska, jarná cibuľka a dressing sa krásne dopĺňajú a vytvárajú skvelú chuť. 

Combo a.k.a. “AquaReina menu”

Inde to nazývajú “menu-čká”, u nás je to zas Combo. Všetky obľúbené burgre alebo hot dogy si môžete vychutnať vo zvýhodnenom combe s minimálnym doplatkom. Funguje to jednoducho. Vyberiete si svoj obľúbený burger či hot dog a s doplatkom 2€ k nemu dostanete fritované zemiačiky a nápoj podľa ponuky. Aj toto zvýhodnené combo máte k dispozícii na našej online donáške. 

Pre milovníkov sladkého

Pre hriešnikov, ktorí milujú sladké, má náš kuchár pripravené čerstvé koláčiky a dezerty, ktoré nájdete v našom výbere priamo v bistre. Okrem aktuálnej ponuky, ktorá sa stále mení, si môžete dať aj stále klasiky ako je cheesecake a palacinky. 

Cheesecake je stále postavený na poctivom základe z keksíkového cesta a kvalitného krému a syrov. Jediné, čo sa mení, je príchuť. Tá sa mení podľa dostupného ovocia. 

Ak by ste chceli zhrešiť ešte o čosi viac, vašu chuť na sladké zaručene uspokoja palacinky s banánom a čokoládovým topingom. 

Aj čokoládové palacinky s banánom si môžete objednať domov!

Bistro aj doma

Ak nás nestíhate navštíviť osobne a neviete si vybrať z nášho stáleho menu, môžete kedykoľvek použiť aj našu donášku. Vďaka nej si môžete vychutnať vaše obľúbené jedlá z bistra aj v práci či pohodlne u vás doma na gauči.

Komentáre