Ako funguje ručná autoumyváreň

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Ručná autoumyváreň môže byť pre mnohých ľudí veľkou neznámou, a preto sme sa rozhodli, že vám priblížime výhody a proces ručného umytia.
rucna autoumyvaren kosice

Detailné ručné umytie auta bolo vždy tou najlepšou formou umývania auta. Auto je zbavené všetkých nečistôt, a to ako v interiéri tak aj v exteriéri. Tu je niekoľko dôležitých bodov, ktoré by mala mať každá kvalitná ručná autoumyváreň. 

Kvalitná ručná autoumyváreň by mala mať…

Najdôležitejšia časť ručnej umyvárne je kvalitný personál. Naši zamestnanci sú odborníkmi na danú problematiku, všetky nové postupy sa učia pod dohľadom seniorov a hlavne si prechádzajú dôležitými školeniami. 

Dôležitá je tiež práca s kvalitnou autokozmetikou. U nás okrem iných používame napríklad značku AUTOGLYM. Všetky prípravky, ktoré používame, náš personál dokonale pozná a pozná techniku, ako ich aplikovať, aby nedošlo k poškodeniam. Správna manipulácia s autokozmetikou, dobrý pomer a hrúbka vrstvy dokáže nie len esteticky zdokonaliť celkový dojem, ale aj ochrániť auto pred poškodením z neprofesionálneho nanášania. Takáto neodborná práca môže vytvoriť na laku fľaky alebo vrstvy nevyužitého ochranného prostriedku. 

ručná autoumývareň

Aká je výhoda ručného umytia?

Pred pohľadom šikovného a skúseného zamestnanca sa nič neschová. Na rozdiel od samoobslužných boxov, kde pracujete s vysokotlakovými pištoľami alebo umývacej linke, kde čistia priamo kefy, je ručné umytie veľmi prispôsobivé. Drobné detaily ako sú napríklad kľučky alebo špecifické aerodynamické záhyby na karosérii teda budú rovnako ligotavé ako zvyšok karosérie.

Po programoch ručného umytia nemusíte auto dolešťovať alebo ho nijak inak upravovať. Šetríte tak svoj čas a zároveň máte istotu, že o vaše auto sa pri každom kroku od predumytia až po záverečné leštenie stará niekto, kto je profesionál v danom odbore. Nemusíte sa teda obávať, že pri západe slnka objavíte miesto, na ktoré ste počas leštenia zabudli. Auto vám odovzdáme v takom stave, na akom sa dohodneme pri objednaní programu. 

Okrem človeka zatiaľ neexistuje žiaden mechanizmus na dokonalé čistenie interiéru. Pokiaľ teda nechcete dlhé hodiny čistiť svoj interiér do dokonalosti vy osobne, interiérové programy ručnej umyvárne sú pre vás ako stvorené. Pre exteriér si taktiež môžete vybrať z niekoľkých rôznych programov. 

Auto si pred prevzatím prezrieme

V našom areáli sa snažíme vždy pred prevzatím auta skontrolovať jeho stav. Máme na to vždy vyčleneného jedného zamestnanca, ktorý od vás auto prevezme, skontroluje jeho stav a bude sa snažiť zistiť vaše preferencie. 

Pri odovzdaní vyčisteného auta máte priestor si ho skontrolovať, ako sme daný program umytia vo vašom vozidle aplikovali. 

Tento krok sme pridali hlavne kvôli maximálnemu komfortu a účinku, ktorý sa snažíme dosiahnuť v každom prípade a pri každom klientovi. Ak teda máte určité preferencie alebo otázky, určite sa o tom porozprávajte s naším personálom. 

Čo všetko dokážeme vyčistiť 

Často sa stretávame s otázkou, čo dokážeme vyčistiť. Odpoveďou je, že je to individuálne. Od štandardného znečistenia, cez tepovanie až po napríklad čistenie maliarskej farby z interiérov. Toto všetko sa u nás deje denne. 

Bežným znečistením, ktoré z interiérov dostávame za príplatok, sú napríklad chlpy po domácich miláčikoch. Tie sa čistia náročnejšie hlavne pokiaľ sa jedná o interiér s dlhým vlasom. 

Pokiaľ chcete nechať vyčistiť auto s vysokým stupňom znečistenia, určite to dopredu oznámte našej obsluhe. Pri prevzatí vozidla vám pomôžeme určiť vhodný program a informujeme vás o prípadných doplatkoch, ktoré sú s daným stupňom znečistenia spojené. 

Aké máme doplnkové služby

Okrem klasických programov čistenia interiéru a exteriéru máme aj celú paletu doplnkových služieb. Pastovanie a voskovanie sú veľmi obľúbenými doplnkovými službami. Od klasických ochranných voskov a pást pre vás máme prichystané aj špeciálne ochranné programy ako sú Polymer, Keramika alebo Carbon. 

V interiéri máme ako doplnkové služby napríklad tepovanie, ale ponúkame aj špeciálny ochranný program interiéru Carbon, ktorý ho chráni pred nečistotami.

Možností a programov je mnoho a ručná autoumyváreň nesporne patrí medzi tie najkvalitnejšie formy umytia, aké sú vôbec dostupné. Prezrite si našu ponuku programov ručného umytia alebo sa priamo objednajte na našom telefónnom čísle. 


Komentáre