Patríte do automotoklubu? Zaregistrujte ho a získajte množstvo výhod!

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Pre všetky motoristické kluby ponúkame individuálne zľavy a špeciálne výhody pre všetkých členov. Získajte množstvo zliav a výhod aj pre váš klub.

Chceme byť miestom, ktoré združuje ľudí so záujmom v automoto segmente. Preto sme sa rozhodli vytvoriť špeciálne ponuky na mieru pre všetky kluby. 

AquaReina – umývacie centrum, servis a skvelé bistro

Snažíme sa dlhodobo prinášať výhody pre všetkých milovníkov áut a chceme byť miestom, kde sa môže stretávať komunita. Dnes už nie sme iba umyvárkou s linkou a boxami. Sme jedno z najväčších predajní autokozmetiky na Slovensku, zároveň vám auto dokážeme na mieste umyť, pričom si vy môžete dať domáce jedlá pripravené naším šéfkuchárom alebo využiť drobný servis a nechať si v aute napríklad vymeniť olej. 

Aj preto chceme osloviť automotokluby. Sme miesto, kde sa môžu členovia týchto klubov stretávať, tráviť spoločne čas a diskutovať o problematike doslova v centre diania. Vieme, že pre nich môžeme byť veľkou pridanou hodnotou, a preto sme sa rozhodli ponúknuť im aj špeciálne programy zliav a akcií. 

Autokluby na východnom Slovensku

Podľa veľkosti klubu a záujmu uchádzačov vieme autoklubom poskytnúť množstvo benefitov. Takéto prepojenie môže byť zaujímavé hlavne pre kluby a ich členov na východnom Slovensku, ktorí sa vedia do AquaReiny dostať pravidelne. 

Pre autokluby máme pripravené rôzne spolupráce a špeciálne ponuky, ktoré je však vždy potrebné prebrať dopredu. Záleží totiž od veľkosti jednotlivých klubov. Napríklad máme pripravené zľavy v programe Moja AquaReina až do výšky -12% z ceny ponúkaných služieb. Ďalej špeciálne darčeky v podobe značkovej autokozmetiky pri nákupe v našom Shope, zľavu na drobný servis, voskovanie a pastovanie, zvýhodnenú ponuku jedál v Bistre alebo napríklad exkluzívny večer s uzavretou spoločnosťou iba pre členov klubu. 

Akcia aj pre motorkárov

Aj motorkári majú v AquaReine svoje miesto. Počas slnečných letných dní si u nás rovnako môžu vychutnať ponuku v Bistre alebo nákup autokozmetiky a samotné umývanie. Ako novinku sme pre všetkých motorkárov pripravili aj špeciálny program profesionálneho ručného umytia na mieru. Ak chcete zvýhodnené ponuky služieb a produktov získať pre svoj motoklub, neváhajte nás kontaktovať. Radi sa s vami stretneme a pripravíme pre vás špeciálnu ponuku systému Moja AquaReina.

Motorkári sú u nás ako doma. Pre každého z vás chystáme aj nové programy priamo určené pre moto-komunitu. Máte sa na čo tešiť. 💪🔥

Uverejnil používateľ AquaReina Štvrtok 23. júla 2020

Čo môžete získať

Benefity, ktoré môže klub získať sú rôzne a viac ako veľkosť ich ovplyvní záujem zo strany klubov. Vďaka tomu môže aj menší ochotný prímestský klub získať špeciálne výhody. 

Pre kluby dokážeme zariadiť hromadné zľavy na všetky služby poskytované v našom umývacom centre. Taktiež vám vieme poskytnúť zvýhodnenú ponuku stravovania sa v našom Bistre alebo drobný servis, darčeky v podobe autokozmetiky alebo výročných umývacích programov. Tiež môžeme vytvoriť uzavretú spoločnosť v našom Bistre alebo dokonca pripraviť reklamu pre klub v rámci nášho areálu. Možností je mnoho a sme otvorení spolupráci so všetkými nadšencami automoto segmentu. 

Individuálny prístup

Všetkým našim zákazníkom však vždy zaručujeme individuálny prístup, záujem a služby v tej najvyššej možnej kvalite. Práve takýmto spôsobom sa staviame aj ku klubovým spoluprácam. Vieme, že klub nadšencov má úplne iné záujmy, potreby a samozrejme aj rozpočet ako napríklad oficiálny klub s medzištátnym presahom. Chceme byť ku každému féroví, a preto vám poskytneme spoluprácu podľa toho, aké budú vaše preferencie a možnosti. 

Unikátny zľavový systém

Jednou z podmienok spolupráce je členstvo v našom unikátnom zľavovom systéme Moja AquaReina. Vďaka tomuto systému si môžete užívať naše služby so zľavou a v prípade dobitého kreditu u seba v mnohých prípadoch nemusíte mať ani hotovosť. Rovnako pohodlne si môžete objednať aj umývací cyklus na našej linke prostredníctvom mobilnej aplikácie alebo si skontrolovať stav svojho konta a využitých služieb cez počítač.  

Široká paleta služieb 

Sme najväčším a najkomplexnejším umývacím centrom na východnom Slovensku. Našim klientom poskytujeme širokú paletu rôznych umývacích služieb, ručného umývania, linky, pastovania, voskovania, servisu, domácich jedál v Bistre a samozrejme predajne autokozmetiky. Aj vy sa môžete stať jedným z našich špeciálnych klubových partnerov. 

Bistro

Ako jediní v našom umývacom centre pripravujeme aj špeciálne domáce jedlá. Tie si môžete vychutnať aj so zľavou, prípadne s doplatkom za body. Táto možnosť je dostupná aj v prípade akcií, večerných grilovačiek a miešaných nápojov. Pre kluby a nadšencov je možné pripraviť aj špeciálne ponuky v našom Bistre. 

Komentáre