Ručná autoumývareň v Košiciach

AquaReina | Umývareň | Ručná umývareň

Radi sa postaráme o exteriér, interiér a ochranu vášho auta.

Umytie exteriéru

Starostlivo ho umyjeme a vyleštíme tak, aby vyzeralo akoby práve zišlo z výrobnej linky. Na umývanie používame len tú najkvalitnejšiu autokozmetiku a náš personál je školený tak, aby sa dokázal profesionálne postarať o váš lak a celkový vzhľad vášho vozidla.

Umytie interiéru

Vďaka dlhoročným skúsenostiam, profesionálnemu personálu a prvotriednej autokozmetike dokážeme váš interiér zbaviť aj silného znečistenia. Okrem klasických základných služieb ako je čistenie a vysávanie sa nebojíme pustiť aj do náročnejších výziev.

Voskovanie a pastovanie

Dbáme na dlhodobú ochranu laku vášho vozidla, a preto ponúkame v rámci našich vyšších programov aj možnosť nanesenia ochrannej keramickej vrstvy. Neriskujte poškodenie vášho laku a zistite viac o tom, ako môžete ochrániť svoje vozidlo.

Ďalšie služby

Tepovanie

Tepovanie sedadiel aj dezinfekcia interiéru

Aby ste mali váš interiér a poťahy naozaj dokonale čisté, ponúkame v programe interiérového čistenia aj vytepovanie vášho auta. Jedná sa o naozaj hĺbkové čistenie, ktoré vás zbaví aj starších a odolných nečistôt. Naši zamestnanci sú školení, majú prax a pri čistení využívajú profesionálne prostriedky, vďaka ktorým sú schopní dosiahnuť maximálny výsledok.

Leštenie svetiel​

Profesionálna renovácia svetlometov

Aj vaše svetlá už rokmi stratili svoj lesk? Okrem estetického dojmu majú zažltnuté svetlomety aj silný vplyv na bezpečnosť počas jazdy v noci! Pokiaľ máte silne zažltnuté svetlá, môžete mať dokonca problém s STK alebo pri bežnej policajnej kontrole. Naši špeciálne školení technici využívajú jedine profesionálne prípravky na leštenie svetlometov.