AquaReina | Vernostný systém | Výhody

Staňte sa aj vy súčasťou mojvernostného programu MojaAquareina. Stačí málo a čaká Vás svet plný výhod. Zaregistrujte sa, kúpte si kredit minimálne za 30€ ačerpajte množstvo výhod.

Odmena za využívanie

Vďaka programu Moja AquaReina získate za každé utratené euro, napríklad za naše umývacie programy, body. Tie môžete vymeniť za ďalšie služby alebo produkty podľa ponuky. Vďaka bodom sa teda môžete tešiť na značné zľavy na produkty v našom eshope alebo napríklad chutnú kávu, ktorú si môžete dopriať iba za body!

Najvyšší komfort

Okrem toho získate dokonalý prehľad o všetkých službách, ktoré ste u nás využili. Rovnako tak máte úplný prehľad o vašom vozovom parku, rýchlo a jednoducho sa môžete objednať na umývacie programy.

Vďaka aplikácii Moja AquaReina dokonca získavate prístup k svojmu účtu aj na zariadenia Apple a Android. Vďaka tomu sa môžete doslova expresne objednať na jednu z našich liniek. Platba bude stiahnutá z kreditu na vašom účte a vám stačí už iba zaparkovať pred linkou a ukázať personálu kód z aplikácie.

Pneuservis

Moja AquaReina sa vzťahuje aj na náš pneuservis. Tu sa môžete tešiť na sezónne zľavy, akcie a, samozrejme, na body, ktoré vám pripočítame za využité služby. 

Aktuálna ponuka Pneuservisu: Sezónne prezutie + umytie na linke ako DARČEK!
Pre viac informácií sa informujte u nášho personálu.