Moja AquaReina – nadštandardný servis a množstvo výhod

Poskytnúť zákazníkom nadštandardné služby za férové ceny. Taký je náš cieľ v komplexe AquaReina a týmto mottom sa riadime od založenia. Našich zákazníkov si veľmi vážime a preto sme si pripravili program Moja AquaReina.
moja aquareina

Poskytnúť zákazníkom nadštandardné služby za férové ceny. Taký je náš cieľ v komplexe AquaReina a týmto mottom sa riadime od založenia. Našich zákazníkov si veľmi vážime a preto sme si pripravili program Moja AquaReina. Viac o balíku výhod, bonusov a mobilnej aplikácii si môžete prečítať v našom článku.

AquaReina Košice – Autoumývareň s dušou

Už od roku 2011, kedy sme prvýkrát otvorili naše brány pre všetkých auto-moto milovníkov, sme sa snažili priniesť zmenu. Tou zmenou bol profesionálny prístup, prvotriedna technika a kozmetika. Postupne sme rozširovali ponuku našich služieb až sme sa dnes dostali k tomu, že u nás nájdete najväčšiu kamennú predajňu autokozmetiky na Slovensku, 2 umývacie linky, ručnú autoumyváreň, pneuservis, samoobslužné boxy, bistro a mnoho ďalších služieb.

Práve kvôli širokej ponuke, ku ktorej sme sa dostali, sme vytvorili program Moja AquaReina, ktorý slúži na to, aby vám pomohol sprehľadniť výdaje, uľahčil vám prístup k našim službám, a zároveň vám poskytol všetky potrebné informácie a veľmi príjemné zľavy.

AquaReina - autoumývareň Košice

Všetky služby na jednom mieste

Pre registráciu do programu stačí zadať svoje telefónne číslo a vyplniť krátky registračný formulár napríklad na pokladni v našom Shope. K tomu vám bude následne priradený účet, na ktorý je potrebné vložiť aspoň 30€. Takto sa na vašom účte vytvorí kredit, z ktorého môžete platiť a objednávať všetky dostupné služby.
(Kredit sa nevzťahuje na samoobslužné boxy.)

Do svojho účtu sa následne jednoducho pripojíte cez našu webovú stránku a môžete si doplniť všetky ďalšie údaje. V tomto prostredí máte evidované všetky služby, ktoré ste u nás využili. Pri priradených vozidlách si môžete pozrieť, kedy naposledy ste aplikovali ochranu laku, a teda koľko dní ešte bude vaše vozidlo chránené. Rovnako si môžete prezrieť napríklad stav uskladnených pneumatík, umývacie cykly, ktorými ste prešli alebo odporúčania vhodných programov pre váš interiér a exteriér.

Na jednom mieste získate dokonalý prehľad o všetkom, čo súvisí s vaším autom a našou značkou.

Program Moja AquaReina

Moja AquaReina vám okrem dokonalého prehľadu a plánovania umožní vytvoriť si aj viac kariet, na ktorých môžete dopĺňať kredit podľa potreby. V prípade, že podnikáte, môžete mať pridelenú firemnú kartu pre váš vozový park a rodinnú pre všetko, čo súvisí s vašimi osobnými autami. Rovnako môžete napríklad pohodlne vytvoriť účet pre svoju polovičku. Vďaka tomu už, napríklad, sezónne prezutie alebo umytie rodinného auta nebude takou alchýmiou. Úplne postačí dobiť potrebný kredit, objednať program, na ktorý vďaka členstvu v Mojej AquaReine dostanete aj zľavu, a už sa len osobne dostaviť. O všetko ostatné sa postará náš personál a dotyčná osoba si môže vychutnať čerstvo mletú kávu, teplý čaj alebo výbornú kuchyňu v našom bistre.

(Všetky náklady spojené s programom Moja AquaReina je možné využiť ako firemnú nákladovú položku.)

kosice umývacia linka

Výhody a bonusy

Okrem časovej úspory a prehľadnosti získate aj množstvo ďalších výhod. Veľmi príjemným bonusom pre všetkých členov je napríklad darček k narodeninám alebo sezónne špeciálne akcie, ktoré sú dostupné iba pre klientov s aktívnym účtom Moja AquaReina.

Za každé utratené euro cez náš program tiež získate bonusové body. Tie sa vám zbierajú a neskôr ich môžete využiť napríklad na zakúpenie produktov alebo ďalších služieb v našom areáli. Ponuka dostupných služieb a produktov sa skladá zo stálej ponuky a meniacich sa položiek. Tak si budete môcť stále užiť svoje obľúbené programy, a zároveň stále vyskúšať niečo nové. Aktuálna ponuka všetkých produktov a služieb dostupných za body, alebo v kombinácii body + doplatok nájdete na našej stránke v katalógu.

moja aquareina

Časté otázky

Môžem sa registrovať na firmu/živnosť?
Samozrejme! Moja AquaReina je program, ktorý si hravo poradí aj s firemným vozovým parkom. Pokiaľ máte vo vašej firme alebo na svojej živnosti registrované vozidlá, o ktoré sa staráte u nás, neváhajte a využite program. Môžete si svoj účet napríklad rozdeliť na Firemnú kartu a Súkromnú kartu. Všetky náklady spojené so starostlivosťou o služobné vozidlá vám tak pôjdu z firemného kreditu, ktorý môžete neskôr pri daňovom priznaní využiť ako nákladovú položku pre vaše podnikanie.

Kde všade platia zľavy?
Zľavy sú hlavne aplikované služby v areáli AquaReina Košice. Jedná sa o zľavy na automatickú linku alebo ručné umytie ale vzťahujú sa aj na pneuservis. Na druhej strane body a zľavy nie je možné uplatniť na všetok sortiment v našej kamennej predajni alebo bistre.

Ak využívate častejšie samoobslužné boxy, informujte sa na našej predajni o kreditovom vernostnom programe pre samoobslužné boxy.

umyvacie boxy kosice

Aké najvyššie zľavy môžem získať?
Vzhľadom na stále sa meniacu ponuku zliav na služby a produkty nie je presne definované, aká je maximálna výška zľavy. Pri programoch v ručnej umyvárni to môže byť až 15%, v pneuservise až 20% ale napríklad pri sezónnych špeciálnych ponukách môžete dostať k sezónnemu prezutiu program na linke so zľavou 100%.

Je potrebné zadať všetky osobné údaje?
Pre využívanie programu Moja AquaReina nie je potrebné vyplniť úplne všetky osobné údaje v jednotlivých kolónkach. Na druhej strane sa tak ale môžete ukrátiť napríklad o narodeninové bonusy a podobne. Hoci mnoho kolónok nie je povinných, určite sú odporúčané, aby ste si mohli svoj program naozaj naplno užiť.

Koľko áut môžem mať maximálne na jednej karte?
Presný maximálny počet vozidiel nie je limitovaný, takže sa nemusíte obávať zbytočného členenia programu.

Môže moju kartu využiť aj rodinný príslušník?
V prípade, že sa objednáte cez Moja AquaReina program a pošlete k nám niekoho s vaším autom, vôbec to nie je problém. Váš program je totiž vždy dopredu vyplatený cez kredit na vašom účte a vzťahuje sa na vami určené auto. Pokojne tak teda môžete s vozidlom poslať svojho partnera alebo partnerku, či dokonca svoje dieťa na vami stanovený čas a úplne postačí, ak sa nahlási nášmu personálu.

Sezónne špeciality
V našom vernostnom programe sa snažíme zameriavať aj na najčastejšie využívané služby počas jednotlivých sezón. Aktuálna jesenná akcia napríklad súvisí s pneuservisom a službou sezónneho prezutia. Pre všetkých, ktorí využijú sezónne prezutie, máme pripravený program na linke ako darček. Ako jediní v Košiciach vám pripravíme vaše auto na zimu a ešte sa aj postaráme o to, aby malo krásne čistý exteriér.

Vzhľadom na to, že starostlivosť o auto sa mení spolu s ročnými obdobiami, snažíme sa stále ponúknuť nové výhody. Už teraz vieme, že sa môžete tešiť na vianočnú sezónu a s ňou súvisiace špeciálne akcie.

Jazdite zodpovedne a rovnako zodpovedne sa starajte aj o vaše auto. Veľa šťastných kilometrov vám želá tím AquaReina Košice.

Komentáre