Čo ponúkajú produkty Maniac line?

Za to, ako pristupujeme k starostlivosti o vozidlo, zodpovedáme sami. Určite ale netreba zanevrieť na odborné odporúčania. Poskytujú nám ich viacerí, no my sa dnes zameriame na produkciu výrobkov a ich použitie od Mafra, sada Maniac line. Čím sa odlišuje od iných?

Maniac line je vášňou

Vášňou pre zanietených v udržiavaní vozidiel. Skutočne pre tých, ktorým nepostačujú bežné univerzálne čističe alebo séria autokozmetiky zameraná na tradičné kvality. Nezavrhujú ani túto koncepciu, obohacujú ju však o poznatky vedy, výskumu a neustálych inovácií. A tak ich oddeľuje hrubá línia produktov vysokého výkonu. Získava prívlastok detailing aj pre tie najcitlivejšie časti vozidiel.

Maniac line s jedinečným mechanizmom

Čo štandardne očakávate od autokozmetiky, keď si ju zakupujete? Umývanie a lesk? Zásadne sa na autokozmetiku nazeráme ako na časť v procese. V procese bezpečného a pretrvávajúceho udržiavania. Dokážu to produkty so širším zameraním, ale detailným pôsobením v každej „línii“. Tým sa zásadne odlišujú multifunkčné prípravky Maniac line od iných všestranných. Navyše Mafra, Maniac line vyhovuje nielen frekventovanému, ale až extrémnemu užívaniu. To znamená, že tieto produkty možno používať často, pričom sa netreba obávať negatívnych reakcií na už aplikované ochranné mechanizmy.

Maniac line pre nadšencov v starostlivosti o auto funkčne reaguje na viaceré možnosti používania, aplikácie pri príjemnom zážitku. Konkrétne sa produkty Maniac line odporúčajú pri problémoch s tuhými nečistotami zvonku, pri nánosoch z vozovky, na odstránenie zvyškov hmyzu, rastlín a trusu. Prípravky sú prispôsobené aj na aplikáciu rozprašovačom, aj na použitie penovou pištoľou. Samozrejme, zásady používania pri odlišnom mechanizme si treba naštudovať.

Keď prípravky Maniac line aplikujeme…

Snažíme sa o dosiahnutie maximálneho zážitku. Možno začať tradičným spôsobom, ručným umývaním a regenerovaním vozidla, ale vo vynovenom štýle. Ako sme spomínali, Maniac line sú produkty prispôsobené na časté používanie. Nech vás neodradí ani vyššia penivosť pri šampónoch, veď tá v sebe ukrýva viaceré pozitíva. Umývanie sa mení v princíp napeňovania, ohraničenia a uzavretia nečistôt. Inak by ich prípravok len sňal z povrchu a spôsobil škody. Tomu Maniac line predchádza po zapuzdrovaní nečistôt a šetrnom odstránení. Po oplachovaní nevznikajú nevzhľadné šmuhy. Maniac line má široké využitie na akomkoľvek type povrchu, navyše v dlhodobom horizonte zdôrazňuje hospodárnosť vďaka vyšším pomerom riedenia.

Maniac line má výnimočné riešenia

Aj vo vás vzbudzuje rešpekt čistenie najviac zaťažovaných častí vozidiel? Ide o nečistoty z pneumatík, keď dochádza k vrstveniu tuhých látok, nánosov blata v kontakte s vodou a rôznymi chemikáliami z vozovky. Zvlášť treba podčiarknuť sezónne vplyvy na usádzanie a pôsobenie na pneumatiky. Aj tu Maniac line prichádza s rýchlym a účinným riešením. Silu dokazuje v rozpúšťadlách pri vysokej umývacej schopnosti, leštení a dressingu. Ide o nenamáhavé pôsobenie bez obsahu agresív a kyselín. Navyše vôňa po Maniac line je taká špecifická!

Komentáre