Drobný servis v našom pneuservise – prečítajte si novinky

Mnoho ľudí nevie o možnosti využívania drobného servisu v rámci nášho pneuservisu. Zistite aj vy, aké služby nového servisu máme aktuálne dostupné.
pneuservis prezutie košice

Vedeli ste, že poskytujeme aj možnosť drobného servisu? Prečítajte si výhody, prečo navštíviť práve náš pneuservis a aké služby navyše vám vieme poskytnúť. 

Nové služby 

Okrem dezinfekcie klimatizácie a jej plnenia, ktoré sú už klasickou doplnkovou službou, teraz môžete využiť aj mnoho ďalších služieb. Vďaka tomu nemusíte čakať na rôznych miestach, ale rezervujete si termín s viacerými službami a ušetríte čas.

Výmena oleja

Hoci výrobcovia automobilov často udávajú interval na výmenu oleja niekde okolo 30.000 km, skúsení technici a šoféri sa zhodujú, že ideálny nájazd je 10-15.000. Podľa toho, koľko ročne najazdíte, je dobré vytvoriť si návyk na výmenu oleja. Ak ročne urobíte práve okolo 12.000 kilometrov, môžete si nechať vymeniť olej počas toho, ako auto odnesiete do pneuservisu na sezónne prezutie a zabijete tak dve muchy jednou ranou. 

Servis bŕzd

Ak si chcete byť istý, že vaše auto zabrzdí, keď je to potrebné, určite by ste nemali zanedbávať servis bŕzd. Základné problémy sa môžu ukázať počas bežnej prevádzky alebo ich odhalia naši technici počas kontrolnej prehliadky vozidla. Brzdy by mali vždy začať účinkovať okamžite, pri zatiahnutí ručnej brzdy sa auto nemôže pohnúť a pri akomkoľvek, hoc aj minimálnom zhoršení brzdných vlastností, by ste mali bezodkladne navštíviť servis. V AquaReine vám radi pomôžeme so základným servisom bŕzd tak, aby ste sa vo svojom aute mohli cítiť vždy bezpečne.

Výmena batérií

Ak máte problémy s rýchlym úbytkom energie z batérie a auto vám napríklad nechce naštartovať, je potrebné batériu vymeniť. Výmena batérie sa však musí urobiť tak, aby ste neodpojili základný palubný počítač od zdroja energie. To by totiž mohlo spôsobiť neželané problémy. U nás si môžete kúpiť značkové autobatérie, ktoré vám môžeme na mieste aj namontovať. Vzhľadom na to, že staré autobatérie sa radia medzi nebezpečný odpad, staráme sa aj o ich zneškodňovanie.  

Kontrolná prehliadka vozidla

Chystáte sa napríklad na dovolenku alebo dlhšiu cestu, ale nie ste si istý pripravenosťou svojho vozidla? Kontrolná prehliadka vám pomôže odhaliť prípadné defekty, ktoré by mohli takúto cestu znepríjemniť. V prípade, že nenavštevujete servis pravidelne, mali by ste takúto kontrolu vykonať aspoň raz ročne kvôli priebežnej kontrole stavu vozidla. 

Základné služby ostávajú

Pneuservis aj navzdory novinkám ostáva stále pneuservisom. Ponuka našich základných služieb ostáva nezmenená. Využiť u nás stále môžete aj tieto služby: 

Kompletné prezutie alebo prehodenie

Či už máte iba pneumatiky, alebo kompletne obutú druhú sadu, v našom pneuservise si môžete bez problémov rezervovať termín. Štandard našich služieb ostáva stále na najvyššej možnej úrovni, teda si rezervujete konkrétny čas a počas prezúvania si môžete dopriať napríklad kávu za body v našom Bistre. 

kosicky pneuservis

Predaj diskov a pneumatík

V prípade, že máte vaše pneumatiky už ojazdené, naši technici sú povinní vás na túto skutočnosť upozorniť. Hrúbku vášho dezénu vám riadne premerajú a v prípade, že nie je dostačujúci pre bezpečnú jazdu, pomôžeme vám s výberom nových pneumatík. Tie môžete mať na svojom aute obuté už na druhý deň. 

V prípade záujmu vám môžeme objednať aj sadu diskov, ktorú si vyberiete z našej ponuky. 

Systém TPMS 

Mnoho moderných áut je už vybavených systémom TPMS – teda systémom na snímanie tlaku v pneumatikách. Tento systém je dôležité mať dobre nastavený, aby plnil svoj účel a v prípade problému vás včas upozornil. Naši technici majú bohaté skúsenosti s nastavovaním a samotnou montážou takýchto senzorov. 

Pneu hotel Košice

Pneu hotel je pre našich klientov dostupný počas celého roka. Ak u nás využijete program prehodenia alebo prezutia, je možné si u nás druhú sadu uskladniť na predom dohodnuté obdobie. 

Oprava defektu 

Cena opravy defektu závisí od spôsobu opravy – použitie záplaty alebo napríklad rýchloopravného knôtu. Naša služba je dostupná aj ako pohotovosť počas víkendov, teda 7 dní v týždni.  

Teraz aj možnosť využiť zľavu Moja AquaReina

Nezabudnite aj na klub Moja AquaReina. Teraz platia nové výnimočné podmienky nového zľavového systému. Zľavu môžete získať až do výšky 12%! 

Komentáre