Moja AquaReina – Nový vernostný systém

V AquaReina centre sme sa rozhodli odmeňovať férovo, a preto sme vylepšili náš bonusový systém. Ten teraz poteší všetkých pravidelných návštevníkov centra a odmení každého, kto sa o svoje auto naozaj stará.
moja aquareina

Ineď po prvom nákupe si môžete užívať výhody systému “Moja AquaReina”. Pravidlá sú jednoduché – Čím viac miniete, tým viac ušetríte.

Ako to funguje? 

Inšpirovali sme sa najväčšími firmami z autosegmetu a vytvorili sme pre vás niekoľko úrovní v našom zľavovom systéme. Teraz sa vám za minuté peniaze pripočítajú body a s každým minutým eurom sa približujete k stále vyššej zľave na váš ďalší nákup.

Na čo všetko sa zľava vzťahuje? 

Zľavy môžete uplatniť na všetky štandardné služby v umývacom centre AquaReina Košice. Zvýhodnené ceny teda platia na umývaciu linku, programy ručnej umyvárne, ale bonusový systém môžete využiť aj v našom Bistre. (Iba pri osobnej návšteve.)

Zľava sa vzťahuje aj na náš Pneuservis Košice

kosicky pneuservis

Zľavy, ktoré môžete získať: 

Základ -3%
Stačí, ak u nás miniete 80€ za celý rok a všetky ďalšie služby budete mať so zľavou!

Štandard -6%
Ak u nás utratíte v priebehu roka viac ako 200€, odmeníme sa vám za to zľavou vo výške 6% na každý ďalší nákup.

Premium -9%
Pokiaľ u nás nakúpite služby v priebehu roka aspoň za 500€, všetky ďalšie služby budete mať so zľavou -9% na ďalší nákup. Tento míľnik určite zdoláte, ak máte doma väčší vozový park alebo sa o svoje auto staráte pravidelne a záleží vám na tom, aby bolo vždy detailne vyčistené.

VIP -12%
Najvyššia zľava a to VIP -12% z ceny služieb je tu pre každého, kto prekročí ročný limit 800€. 

Bonus pre všetkých

Pre všetkých užívateľov systému moja AquaReina je tu bez rozdielu bodový systém, v ktorom si môžete zbierať body, za ktoré následne môžete získať naše služby za nízky alebo žiadny doplatok. 

NOVINKA: Za body aj v Bistre

Náš systém sa teraz rozrástol aj do nášho Bistra. Aktuálne si môžete vychutnať mnohé špeciality z našej ponuky za body s malým alebo žiadnym doplatkom!

Komentáre