Nový zľavový systém

V AquaReina Košice sme pre vás vytvorili nový a spravodlivý zľavový systém, ktorý je inšpirovaný najväčšími vernostnými programami zo segmentu automotorizmu.
vernostny program aquareina

Vďaka novému systému môžete získať zľavu až do výšky 12% na nákup služieb a tiež si môžete za nazbierané body vychutnať skvelé jedlo alebo nápoje z nášho Bistra. 

Stále platí, že v prípade, ak ste novým používateľom systému, je potrebné prísť na našu kamennú predajňu, kde vám personál pomôže s vytvorením vášho úćtu. Na vytvorenie účtu je potrebné nabiť kredit v hodnote aspoň 30€. Pre všetkých, ktorí ste aktuálnymi členmi, sa zmeny v systéme zapracujú samy a vy budete automaticky zaradení do jednej zo zľavových úrovní podľa vášho obratu počas uplynulého kalendárneho roka. 

Bonus od začiatku pre všetkých členov

Pre všetkých užívateľov systému moja AquaReina je tu bez rozdielu bodový systém, v ktorom si môžete zbierať body, za ktoré následne môžete získať naše služby za nízky alebo žiadny doplatok. 

Ako funguje nový systém? 

Fungovanie zliav v programe Moja AquaReina sa zmenilo a stal sa z neho spravodlivý systém prideľovania zliav pre všetkých zákazníkov. Výšku zľavy, ktorú môžete získať, ovplyvňujete vy sami vaším nakupovaním. Zľavy sme rozdelili do štyroch úrovní: 

Základ -3%

Základnú zľavu vo výške -3% na všetky ďalšie nákupy služieb získate, akonáhle prekročíte ročný limit 80€ za využívané služby v našom umývacom centre. 

Štandard -6%

Štandardnú zľavu vo výške -6% na všetky ďalšie nákupy služieb získate, akonáhle prekročíte ročný limit 200€ za využívané služby v našom umývacom centre. 

Premium -9%

Základnú zľavu vo výške -9% na všetky ďalšie nákupy služieb získate, akonáhle prekročíte ročný limit 500€ za využívané služby v našom umývacom centre. 

VIP -12%

Základnú zľavu vo výške -12% na všetky ďalšie nákupy služieb získate, akonáhle prekročíte ročný limit 800€ za využívané služby v našom umývacom centre. 

Svoj ročný limit môžete zbierať počas obdobia jedného roka kumulatívne alebo aj jednorázovými vyššími investíciami do špeciálnych programov, prípadne dobitia kreditu. 

NOVINKA: Za body aj jedlo v Bistre

Náš systém sa teraz rozrástol aj do nášho Bistra. Aktuálne si môžete vychutnať mnohé špeciality z našej ponuky za body s malým alebo žiadnym doplatkom!

Ako získať jednotlivé zľavy? – Príklady

Zľavy sme navrhli tak, aby ich mohli získať aj úplne nový členovia. Zároveň sme mysleli aj na našich pravidelných zákazníkov, ktorí sa bez problémov dostanú na úroveň Štandard alebo Premium. Presvedčte sa sami: 

Ako získať zľavu na úrovni Základ -3%:

Stačí, ak si necháte počas roka 2x kompletne prezuť auto v našom pneuservise a následne si necháte 1 až 2-krát umyť exteriér a vyčistiť interiér. (V závislosti od zvolených programov.)

Okrem toho pri každom vašom nákupe získate body, ktoré môžete využiť napríklad v našom Bistre alebo na ďalšie služby. 

(Podmienkou získania a udržania zliav je kumulatívny nákup služieb v hodnote 80€ za rok.)

Ako získať zľavu Štandard -6%

Túto zľavu získate v prípade, že si okrem sezónneho prezutia na jar a pred zimou, necháte auto aspoň 4-krát ročne vyčistiť a ošetriť ho pastou v našej ručnej umyvárni. Vaše auto tak bude pravidelne čisté, počas roka bude chrániť váš lak ochranná pasta a znížite tak aj pravdepodobnosť tvorenia korózie. 

(Podmienkou získania a udržania zliav je kumulatívny nákup služieb v hodnote 200€ za rok.)

Ako získať zľavu Premium -9%

Systém sme vytvorili tak, aby väčšina zákazníkov, ktorá má väčší vozový park a stará sa o svoje autá dostatočne na to, aby dosiahla v prepočte na jedno auto program Štandard, získala tento program automaticky. K majiteľom viacerých áut a programu moja AquaReina je tento systém veľmi ústretový. 

(Podmienkou získania a udržania zliav je kumulatívny nákup služieb v hodnote 500€ za rok.)

Ako získať zľavu VIP -12%:

Tento program získajú naši najvernejší zákazníci a detaileri, ktorí túžia po maximálnej čistote svojich vozidiel a to za každých okolností. Okrem kumulatívnych pravidelných nákupov sa však môžete medzi VIP zaradiť napríklad aj využitím prémiových ochranných programov.
(Podmienkou získania a udržania zliav je kumulatívny nákup služieb v hodnote 800€ za rok.)

Na čo všetko sa zľava vzťahuje? 

Zľavy môžete uplatniť na všetky štandardné služby v umývacom centre AquaReina Košice. Zvýhodnené ceny teda platia na umývaciu linku, programy ručnej umyvárne, ale bonusový systém môžete využiť aj v našom Bistre. 

Nový bonus aj v pneuservise!

Novinky sa vzťahujú aj na Košický Pneuservis. Ku kompletnému prezutiu teraz dostanete sezónny darček. 

Príprava na zimu: 

Pred príchodom zimy to bude umytie na automatickej linke, tak ako to bolo doteraz. 

Príprava na leto: 

Pred letom vám však prinášame skvelú novinku – Program ručného umytia a pastovania AG1 v skvelom balíčku. Ak si necháte po prezutí auto v ručnej autoumyvárke umyť v kombinácii interiér + exteriér (aspoň základné umytie), dostávate pastovanie v hodnote 39,90€ ZADARMO! Táto pasta rozžiari váš exteriér, chráni váš lak pre UV žiarením a dlhú dobu uľahčuje následné čistenie a oplachovanie auta. 

Komentáre