Mafra, rada Labocosmetica – nie je hanbou byť náročný!

Aj oblasť, akou je autokozmetika, si dokáže získať užívateľov zameraním sa na detaily. Je to prvý a dôležitý krok. Ďalej treba detaily od seba rozlíšiť, pomenovať a vedieť na ne správne reagovať. Je to inštinkt alebo veda? My hovoríme – aj, aj! A to odvtedy, čo sme spoznali autokozmetiku Mafra so svojou kategóriou Labocosmetica.

Z histórie Labocosmetica

Zdá sa vám pojem detailing až príliš moderný? Síce áno, ale na podobnom princípe funguje už niekoľko desiatok rokov sada Labocosmetica. Došlo k tomu tak, že jej taliansky zakladateľ v polovici 60.rokov vniesol do autokozmetiky kombináciu technológií, inovácií a tradičnej kvality. Tým vyhovel starostlivosti o auto v najmenšom detaile. Pre tých, ktorí to vyžadujú, položil základy detailingu.

Ďalšie väčšie úspechy so spoločnosťou Mafra sú späté o 50 rokov od založenia. Výrobné princípy boli v tom čase vyhovujúce pre ochranu medzinárodného automobilového dedičstva. V hľadáčiku týchto inovácií sa sústreďuje AquaReina na sortiment celého procesu umývania, udržiavania a regenerovania ako interiéru, tak aj exteriéru.

Od spoločnosti Mafra a jej sady Labocosmetica predstavujeme šampóny a prípravky na predumývanie, na karosériu, plasty, detektory, sklá a celý interiér.

Reprezentatívne prípravky Labocosmetica

Predumývanie sa stáva vysoko bezpečným

Už na tak banálnom úkone, akým je predumývanie vozidla, vieme poukázať na precíznosť a náročnosť vo výskume Labocosmetica. Inak by sme nedokázali poskytnúť starostlivosť o auto pri vysoko umývacej schopnosti. Labocosmeticu odrádzajú bežne zaužívané spôsoby čistenia. Efektívne umývanie sa stráni nepriaznivému mechanickému pôsobeniu a aj tak dokáže z karosérie dokonale odstrániť hmyz a iné väčšie nečistoty.

Významným medzníkom predumývacieho detergentu bolo získanie certifikátu VDA na úrovni kompatibility rôznych chemikálií na citlivých častiach karosérie. Možnosť aplikácie výrobca dokonca garantuje na akomkoľvek laku a materiáli. Prípravok dobre reaguje aj na povrchoch ošetrených tmelmi alebo voskami. To všetko dokáže bez prítomnosti agresívnych žieravých solí.

O sade Labocosmetica by sa dalo rozprávať na tisíce. Je náročné vybrať jej reprezentatívnu vzorku, ktorá sa skrýva za tak úspešným a vyhľadávaným detailingom.

V detailoch sa pri starostlivosti o auto často sústreďujeme aj na regeneráciu, resp. oživenie povrchov. Konkrétne pre dlhú životnosť coatingu Labocosmetica vyvinula oživujúci šampón s kyslým pH. Je to novinka, ak nie špička v oblasti detailingu. Rozpoznáva, rozpúšťa zvyšky nahromadeného kyslého dažďa. V prípade, že sme predtým použili nano coating a sealant, udržiavací šampón ich vlastnosti posilní a zvýrazní.

…A na záver

Ako u vás doteraz prebiehala záverečná fáza starostlivosti o auto? Nebola ničím výnimočná? Dnes to dokážete zmeniť vďaka sortimentu určenému na rafinovaný refinisher a aj primer na báze vody, bez vosku alebo silikónov. Získame tak čistý, dokonca autentický povrch, ošetrený hlbokým leskom. Je to dokonalé spojenie povrchu a naneseného nanokeramického prípravku pre autá v detailnom zameraní.

Komentáre