Najlepšie tipy na vianočné darčeky od AquaReina

Vianočné darčeky nepovažujeme za každoročnú povinnú jazdu, ale sú na to, aby potešili a zahriali pri srdci. Dlho je už out kupovať každý rok to isté, no len keby na tie výnimočné nápady bolo času! Dnes sa zameriame na splnenie túžob všetkým zanieteným motoristom. Ktoré sú TOP tipy na vianočné darčeky od AquaReina Team?

Ako sa priblížiť vkusu motoristov?

Zväčša sa chystáme obdarovať muža-motoristu, ale nie je to podmienkou. Ide o skupinu ľudí, ktorá auto považuje za svoj druhý domov a stará sa oň ako o dieťa. Na auto sú títo motoristi naozaj veľmi citliví, no aj keď si všetky autodoplnky najradšej vyberajú sami, poteší ich, keď ich v tejto záľube ďalej podporujete.

V automobilovom prostredí najviac zapasujú jednoduché na údržbu a veľmi praktické veci. Bonusom je v tomto prípade vtipný dizajn alebo pre vážnosť situácie – autodoplnky na zvýraznenie loga danej značky automobilu. Aj muži-motoristi starnú, no dušou zostávajú stále mladí. Páči sa im, keď im (aj takto nepriamo) pomáhate v každej problémovej situácii. A práve celé zimné obdobie im dáva za volantom poriadne zabrať. Považujme to teda za skvelý odrazový mostík..!

Sezónne autodoplnky rýchlo a jednoducho cez eshop

Auto na zimu u „veľkého motoristu“ už je určite pripravené a podľa všetkého prebehlo aj pastovanie vozidla. Nebude ale na škodu doplniť výbavu o kvalitný carnaubský vosk, ktorý využije celoročne. Túto zložku obsahuje aj celá naša Sada pasta leštiaca Premium Sonax. Ide o skutočne praktický darček na ochranu všetkých poškodených a zvetralých lakov. Výsledkom je hladký povrch, hlboký lesk a celkové oživenie farby.

Čo ale z pekného vozidla, keď sa doň nemôžete dostať? To sa v zimnom období bežne stáva, preto je dobré mať po ruke univerzálny rozmrazovač až do teplôt -50 °C. Ak ho možno použiť rovnako na sklo, plasty, lak, ako aj na gumu, už len čakajte na ďakovné odozvy od obdarovaného.

Ten sa vám určite poďakuje, aj keď budete myslieť na jeho bezpečnosť za bohatej nádielky snehu. Preto naším ďalším tipom sú reťaze snehové v spreji ako rýchla a jednoduchá náhrada nasadzovania reťazí na pneu. Stačí nástrek na pneu a zabránite nepríjemnému prešmykovaniu kolies. Prípravok účinne zvyšuje ich priľnavosť.

V zime je niekedy dosť náročné vôbec na cestu dovidieť. Niet nad čím špekulovať, dokážte obdarenému, že aj vám záleží na jeho bezpečí a viete mu ponúknuť naozaj účinný ochranný štít proti nečistotám, dažďu a snehu. Účinkuje okamžite a na dlhý čas.

Pri zlepšení viditeľnosti a pri celkovom komforte z jazdy zostaneme aj prostredníctvom ďalšieho tipu na vianočný darček. U nás môžete okrem základnej starostlivosti o auto požiadať aj o nové doplnkové služby. Tie zahŕňajú leštenie svetiel, tepovanie, ochranu exteriéru a interiéru vozidla.

Chystáte sa obdarovať skutočného perfekcionistu? Ten myslí na každý detail a záleží mu aj na vyšperkovaní interiéru. Okrem spomínanej údržby a ochrany vozidla ho určite potešia najlepšie vône do auta, resp. sortiment luxusných autoparfémov, vôní do ventilácie, na zrkadlo a aj množstvo náhradných náplní. Je to taká príjemná bodka za vašou snahou prekvapiť motoristu – navyše, máte isté, že počas každej jazdy mu vybraná vôňa pripomenie vás a úžasnú vianočnú atmosféru. To je teda najviac!

Bonusový AquaReina tip na vianočný darček

Ak už skutočne neviete čo, tak si výber zjednodušte pomocou darčekových poukazov. Mnohí po nich siahnu, nielen keď im dochádzajú nápady, ale najmä keď chcú obdarovanému ponúknuť čo najširšie možnosti nákupu. Motorista sa tak môže rozhodnúť pre konkrétny produkt, službu alebo pre ich kombináciu. K poukazu sa dá doplatiť.

Myslíte na svoj komfort nielen počas zimy, ale aj cez rovnako náročnú jarnú a letnú sezónu? Informujte sa ohľadom najobľúbenejších služieb a programov autoumývarne a pneuservisu AquaReina v Košiciach. Nájdete tu profesionálny tím, ktorí na základe aktuálneho stavu a kondície vášho vozidla zhodnotí, do čoho bude darčekový poukaz najlepšie investovať.

Komentáre